Slovenija vs comx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenija vs comx

Združene alianse Slovenije proti mednarodnemu serverju comx.
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Pushingggggg :)

Go down 
+6
irccar
palma
jakifirbec
FallenAngel
moro
LaNuit
10 posters
AuthorMessage
LaNuit
kaktus
kaktus



Posts : 103
Join date : 2009-08-22

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 6:03 pm

Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja
Back to top Go down
moro
frocek
frocek



Posts : 10
Join date : 2009-09-07

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:26 pm

LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

jaz sem proti temu in ne bom pošiljal Evil or Very Mad
Back to top Go down
FallenAngel
ritka
ritka



Posts : 55
Join date : 2009-09-03
Age : 33
Location : Kamnik

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:04 pm

moro wrote:
LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

jaz sem proti temu in ne bom pošiljal Evil or Very Mad

ko boš rabu bunker bomo mi proti temu in ne bomo poslali Evil or Very Mad
Back to top Go down
jakifirbec
Jaki Turbo Lenuh
Jaki Turbo Lenuh



Posts : 42
Join date : 2009-08-29

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:09 pm

LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

Ma kak pushing...jest sem tud turbo proti
Back to top Go down
FallenAngel
ritka
ritka



Posts : 55
Join date : 2009-09-03
Age : 33
Location : Kamnik

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:11 pm

jakifirbec wrote:
LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

Ma kak pushing...jest sem tud turbo proti

jaki ti boš itak nafarmu tok da ne bomo rabl pushinga Razz
Back to top Go down
jakifirbec
Jaki Turbo Lenuh
Jaki Turbo Lenuh



Posts : 42
Join date : 2009-08-29

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:18 pm

Lej vsak nej zase poskrbi na začetku - pushing pele sam v kregarije - un je dubu jest pa ne....
Mislim da smo vsi sposobni narest račun brez tega. Če bojo drugi to delal nima veze. Pač ne bomo imel igralca va top 20, bomo mel pa zato ogromno solidnih računov ki ne bojo skregani zaradi bedarij. Največji računi ne pomenijo zmage....
Back to top Go down
palma
piskotek
piskotek
palma


Posts : 37
Join date : 2009-09-07

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:24 pm

Jaz sem za push ... push za strele je turbo o.k. - strele turob češejo tevtone in rimljani in tevtki bodo turbo hvaležni turbo strelam...

Strele niso za egoturbizem, so za turboalianizem - z njimi boš čistil okolico na mestih, kjer bi nam sicer delali problem.

In Jaki je boljše sedaj tole brez tigrastih učk wuuuh. Hvala, da si off pomarančbarvo dal.

palma :*
Back to top Go down
moro
frocek
frocek



Posts : 10
Join date : 2009-09-07

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 4:32 pm

FallenAngel wrote:
moro wrote:
LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

jaz sem proti temu in ne bom pošiljal Evil or Very Mad

ko boš rabu bunker bomo mi proti temu in ne bomo poslali Evil or Very Mad

ok zmenjeno Wink

sam ne vem kako boš ti z tremi računi branil 57 ig.pardon 56ig.
Back to top Go down
FallenAngel
ritka
ritka



Posts : 55
Join date : 2009-09-03
Age : 33
Location : Kamnik

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 4:46 pm

moro wrote:
FallenAngel wrote:
moro wrote:
LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

jaz sem proti temu in ne bom pošiljal Evil or Very Mad

ko boš rabu bunker bomo mi proti temu in ne bomo poslali Evil or Very Mad

ok zmenjeno Wink

sam ne vem kako boš ti z tremi računi branil 57 ig.pardon 56ig.

ne vem če si čist razumu palmin post Wink da ti u kmečkem jeziku povem, njen zna bit mal kompliceran..

pushal se bo galce, da bodo mel čimprej strele..ker so strele zelo uporabne za boj s tevtoni..namen pusha ni, da bi se delal def Wink s pushingom bomo poskrbel, da bodo nekateri naši lahko delal rf-je in pobijal vojsko, ki bi nas ostale potencialno lahko spremenila v farme..

jaki, sej ni namen delat nekih top acc-jev s pushingom..namen je sam čimprej pospravt čimveč teritorija pod svojo oblast (beri: ne postat farma ampak pofarmat vse kar ni naše)..usaj jst tko razumem tole Twisted Evil
Back to top Go down
moro
frocek
frocek



Posts : 10
Join date : 2009-09-07

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:06 pm

FallenAngel wrote:
moro wrote:
FallenAngel wrote:
moro wrote:
LaNuit wrote:
Nujno bo na začetku treba organizirano pospešit razvoj kakega računa zaradi takega ali drugačnega razloga .

Naj vas opozorim :

Kadar bo organiziran PUSHING (futranje) se ga MORATE udeležit vsi . Seveda s pošiljanjem URNE proizvodnje

POZOR : v urno proizvodnjo NE štejte dodatne proizvodnje, ki vam jo poveča gold (+25% )

Na začetku bomo 100% 2 ali 3 galce futrali do strel. Že prvi ali drugi dan igranja

jaz sem proti temu in ne bom pošiljal Evil or Very Mad

ko boš rabu bunker bomo mi proti temu in ne bomo poslali Evil or Very Mad

ok zmenjeno Wink

sam ne vem kako boš ti z tremi računi branil 57 ig.pardon 56ig.

ne vem če si čist razumu palmin post Wink da ti u kmečkem jeziku povem, njen zna bit mal kompliceran..

pushal se bo galce, da bodo mel čimprej strele..ker so strele zelo uporabne za boj s tevtoni..namen pusha ni, da bi se delal def Wink s pushingom bomo poskrbel, da bodo nekateri naši lahko delal rf-je in pobijal vojsko, ki bi nas ostale potencialno lahko spremenila v farme..

jaki, sej ni namen delat nekih top acc-jev s pushingom..namen je sam čimprej pospravt čimveč teritorija pod svojo oblast (beri: ne postat farma ampak pofarmat vse kar ni naše)..usaj jst tko razumem tole Twisted Evil


post od palme sem razumel komentiral sem post od nastje in potem še tvojga palme niti omenjal nisem tako da kdo je tu kmet?
Back to top Go down
FallenAngel
ritka
ritka



Posts : 55
Join date : 2009-09-03
Age : 33
Location : Kamnik

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:22 pm

Nisi dobr razumu..kmečki jezik ni biu mišln žaljivo, da ne bo pomote..

ma stvar je, da mislmo s palmo isto..ti pa neki o branjenju 57 acc-jeu sanjaš..zdj naprej ti nej pa kdo drug razlaga, jst mam kej bl pamtnga za počet..

lpFA

pa še to, kokr je men jasn, naj bi se upošteval navodila vodij..eni pa očitn že predn se je server začeu načrtujejo trmarjenje in egotripanje..prou mineva me, ker bo isti kurac kokr na six-u..usak pamtn&usak po svoje..nakonc pa usi ostali za use krivi..

ma škoda žiuceu, grem spat..
Back to top Go down
moro
frocek
frocek



Posts : 10
Join date : 2009-09-07

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:34 pm

FallenAngel wrote:
Nisi dobr razumu..kmečki jezik ni biu mišln žaljivo, da ne bo pomote..

ma stvar je, da mislmo s palmo isto..ti pa neki o branjenju 57 acc-jeu sanjaš..zdj naprej ti nej pa kdo drug razlaga, jst mam kej bl pamtnga za počet..

lpFA

spet ti meni kaj jaz razumem in kaj ne

kmečki jezik pomoje govoriš z kmetom

ti si povezal to temo z bunkerji ko si rekel da ga ne dobim zato sem ti tudi tako odgovoril ker poudarjam si ti omenil bunker

noben te ni prosu da mi tle razlagaš in pametuješ Wink
Back to top Go down
irccar
angelcek
angelcek



Posts : 26
Join date : 2009-09-09

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 10:18 pm

pa se je začelo ...
Back to top Go down
LaNuit
kaktus
kaktus



Posts : 103
Join date : 2009-08-22

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 10:36 pm

Alo nehite , ker ste mal zašli v čudne vode .

Če se ne boste strinjal s pushingom, ga pač ne bo

Omenila sem SAMO galce, da bi že prvi dan meli strele in bli nočna mora za tevtone na celem kvadrantu. Sami veste, d je s falangam najtežje farmat in, da bi strele ob dobrem sodelovanju pojedle mrsikaterga kitajskega wannabe farmerja. Če se boste šli gorjača na gorjačo pa tut prov

In ne gre se za to, da bi vsak sam znal hitr prit do strel, če je dober igralec...ampak zato, da jih imamo prej, kot ostali .

Če mislite, da bo že taka malenkost povzročila v aliansi nesoglasja in pritoževanja v smislu :''zakaj pa on, zakaj pa jaz ne...'' potem lahko ta moment opustimo idejo o comu

Dragi moji. To ni SLOVENSKI server, kjer je nekdo, ki ima v 38h urah strele-car .

Sprejeti boste mogli pač kako nevsakdanjo stvar in tega pushinga za strele nebi predlagala, če stvar nebi bila preverjena in se v praksi zelo dobro obnese, če je lastnik računa seznanjen s tem, kaj pomeni kontra napad in ga tudi zna izvest.

Dobro veste, kako je prve dni in kako bi se pošutli, če bi vm težko prigaranih 200 gorjač že drugi dan pojedel galec s 4 strelami ....

Malo v razmislek

Gre se za prvi dan !! in urna proizvodnja-ja se strinjam-je dragocena vsaka surovina prvi dan... Ampak pomislite tudi na to, da vam s pomočjo teh strel prve dni ne bodo praznili tevtoni farm toliko kolikor bi jih lahko .

Konec debate

pushing bo... Sodelovanje je pa stvar posameznika, nobenega ne bomo silili in nikomur ne bomo metali nesodelovanja pod nos.
Back to top Go down
jakifirbec
Jaki Turbo Lenuh
Jaki Turbo Lenuh



Posts : 42
Join date : 2009-08-29

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 10:45 pm

konc debate?
hmmm
vsekakor pushing pa strele...buče.

zakaj bi računal na strele ki jih imaš nekaj ur stran če lahk to zrihtaš v pol ure sam npr?
ja imajo prednosti ampak mislim da se noben od nas ne bo pustil bit farma, sploh pa ne prvi dan...ko je še zaščita Smile
Če pa bo kdo že futran od nasprotnikov ga bomo pač skupno pojedli. Prve dni urno dajat je samomor pomoje.

pa že takoj se tuki pojavjo nesoglasja.
iz svoji izkušenj vem eno stvar - na našem kvadrantu ni bilo nikol pushinga in nikol kreganja posledično - za ostale tega ne morem rečt.

Pa še - Fallen, ne obnašaj se tolk naduto prosim. Sploh ne do morota in ne očitaj mu stvari za katere nimaš nobene pravice da mu jih očitaš. Ko se boš izkazal tko kot on boš lahko kej povedal. Do takrat raje daj mir.
Back to top Go down
Insane
Admin
Admin
Insane


Posts : 36
Join date : 2009-08-22

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:13 am

jakifirbec wrote:
konc debate?
hmmm
vsekakor pushing pa strele...buče.

zakaj bi računal na strele ki jih imaš nekaj ur stran če lahk to zrihtaš v pol ure sam npr?
ja imajo prednosti ampak mislim da se noben od nas ne bo pustil bit farma, sploh pa ne prvi dan...ko je še zaščita Smile
Če pa bo kdo že futran od nasprotnikov ga bomo pač skupno pojedli. Prve dni urno dajat je samomor pomoje.

pa že takoj se tuki pojavjo nesoglasja.
iz svoji izkušenj vem eno stvar - na našem kvadrantu ni bilo nikol pushinga in nikol kreganja posledično - za ostale tega ne morem rečt.

Pa še - Fallen, ne obnašaj se tolk naduto prosim. Sploh ne do morota in ne očitaj miu stvari za katere nimaš nobene pravice da mu jih očitaš. Ko se boš izkazal tko kot on boš lahko kej povedal. Do takrat raje daj mir.

Jaja ampak če morš u pol ure rihtat sam Zašvicaš FuŁ geek Men se zdi da se nama obema to ne da Very Happy
Back to top Go down
https://slocomx.forumotion.com
vrag
Veliki
Veliki



Posts : 20
Join date : 2009-09-02

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 10:38 am

Heheheheeh,

jaz se strinjam z Jakijem. Pushing pomeni kreganje. To smo že tukaj dokazali. Že takoj na prvi strani.

Če se pa to res zmenimo, potem bom pa jaz tut galec. Very Happy

Pri nas tudi ni bilo nikoli pusinga, pa če gremo na com z dobrimi računi, potem računamo na to da bomo imeli vsaj 60 računov z vojskami. Nikoli ne morejo vsi dobit surovine, da bi pa dobili samo eni pa tudi ni fer.

Če se odločimo za to, potem raje napišimo na forum, da lahko vsi pridejo, z njimi naredimo krilo in naj oni pošiljajo surovine, potem pa če se obdržijo ostanejo, če ne bojo pa tak brisali.

Mal sem še zaspan.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:13 pm

LaNuit wrote:
Alo nehite , ker ste mal zašli v čudne vode .

Če se ne boste strinjal s pushingom, ga pač ne bo

Omenila sem SAMO galce, da bi že prvi dan meli strele in bli nočna mora za tevtone na celem kvadrantu. Sami veste, d je s falangam najtežje farmat in, da bi strele ob dobrem sodelovanju pojedle mrsikaterga kitajskega wannabe farmerja. Če se boste šli gorjača na gorjačo pa tut prov

In ne gre se za to, da bi vsak sam znal hitr prit do strel, če je dober igralec...ampak zato, da jih imamo prej, kot ostali .

Če mislite, da bo že taka malenkost povzročila v aliansi nesoglasja in pritoževanja v smislu :''zakaj pa on, zakaj pa jaz ne...'' potem lahko ta moment opustimo idejo o comu

Dragi moji. To ni SLOVENSKI server, kjer je nekdo, ki ima v 38h urah strele-car .

Sprejeti boste mogli pač kako nevsakdanjo stvar in tega pushinga za strele nebi predlagala, če stvar nebi bila preverjena in se v praksi zelo dobro obnese, če je lastnik računa seznanjen s tem, kaj pomeni kontra napad in ga tudi zna izvest.

Dobro veste, kako je prve dni in kako bi se pošutli, če bi vm težko prigaranih 200 gorjač že drugi dan pojedel galec s 4 strelami ....

Malo v razmislek

Gre se za prvi dan !! in urna proizvodnja-ja se strinjam-je dragocena vsaka surovina prvi dan... Ampak pomislite tudi na to, da vam s pomočjo teh strel prve dni ne bodo praznili tevtoni farm toliko kolikor bi jih lahko .

Konec debate

pushing bo... Sodelovanje je pa stvar posameznika, nobenega ne bomo silili in nikomur ne bomo metali nesodelovanja pod nos.

Lepo <3 =)
Ampak kdo bo šel prvi dan delat tržnico če ni nuja?? Če se gre brez nalog igrat al pa tko razumem. Če greš pa po nalogah je pač težje met v 24urah met tržnico. Ne pozabite pod 25pop mislim da se lohka samo 50surovin skupi pošlje,tako da je treba resno razmislit!
Lp
Back to top Go down
CueMaster
ritka
ritka
CueMaster


Posts : 53
Join date : 2009-09-06
Age : 30
Location : Slovenija <3

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:32 pm

Ker bi bilo quotano sporočilo preveliko, za moj skromen post Cool

Glede 1. dne... Mislim, da je Nastja misnla, da je to dan po registraciji?
Dan, ko bojo tevtončki že cele mrge clown
Back to top Go down
LaNuit
kaktus
kaktus



Posts : 103
Join date : 2009-08-22

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 9:43 pm

ah pozabte na pushing Smile
Back to top Go down
jakifirbec
Jaki Turbo Lenuh
Jaki Turbo Lenuh



Posts : 42
Join date : 2009-08-29

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:47 am

LaNuit wrote:
ah pozabte na pushing Smile
JEEEE ZMAGU!!!!!!!!!!!!!!
Razz
Back to top Go down
BLAsT3R
Sexy Bitch
Sexy Bitch
BLAsT3R


Posts : 104
Join date : 2009-09-03

Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 6:52 pm

ZA VSE PREDLOGE SE NAJ NAREDI ANKETA , DA SE LAŽJE VIDIJO REZULTATI!

Pushing se obnese na navadnem serverju, na speed bolj težko. Tevtoni lahko imajo čez 2 dni lahko že 500 gorjač in že sulice, strele pa proti njim bolj težko konkurirajo.
Back to top Go down
Sponsored content





Pushingggggg :) Empty
PostSubject: Re: Pushingggggg :)   Pushingggggg :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pushingggggg :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Slovenija vs comx :: Comx kodeksi :: Comx kodeksi-
Jump to: